З такими словами до компанії PROFITEX Україна звернувся один з клієнтів: мінімізуйте мою участь і роботу в пральній кімнаті. Таким чином, основним завданням, поставленим перед проектним відділом Profitex Україна, було спроектувати пральню в приватному будинку і врахувати при цьому підключення професійного обладнання до інженерних мереж.
Адже часто основна проблема облаштування професійної пральні в приватному будинку полягає в нестачі потужностей і можливостей для підключення обладнання. Але нерідко виникає й інша проблема – естетичний вигляд, який для багатьох клієнтів стоїть на першому місці. Адже, відвідуючи професійні пральні на підприємствах і менш потужні виробничі комерційні пральні, які оснащені професійним обладнанням, багатьох бентежить, як виглядають, наприклад, парові магістралі або габаритні вентиляційні канали. Не кожен хоче у себе вдома бачити павутину з інженерних каналів.
1) розрахунок потужності пральні;
2) підбір необхідного основного і допоміжного обладнання для пральні та складання докладної специфікації з технічними показниками;
3) обговорення технічних показників обладнання з тех.наглядом;
4) підготовка плану розміщення обладнання в приміщенні, відведеного під пральню в приватному будинку;
5) 3D-візуалізація обладнання на схемі розстановки;
6) розробка комплекту креслень з підключенням прального обладнання до інженерних мереж;
7) поставка і монтаж обладнання, запуск і навчання роботі з професійним пральним обладнанням.
На кожному з етапів важливим є обговорення з клієнтом всіх складових, прийняття до уваги його побажань і зауважень.
Як результат для облаштування пральні в приватному будинку було підібрано пральне обладнання торгової марки Electrolux(Швеція), фінішне обладнання Pony(Італія) і допоміжне обладнання Pannes(Німеччина).
Розрахунок потужності пральні в приватному будинку трохи відрізняється від розрахунку для індустріальних пралень або пралень в готелях. На прикладі реалізованого проекту основними функціями пральні були прання особистих речей 6-х членів сім’ї, прання речей гостей і прання постільної білизни, ковдр, гардин. В результаті обговорення, розрахунку орієнтовного завантаження і частоти прання були підібрані: два стокові комплекти для прання речей господарів і гостей будинку (пральні машини W555H із завантаженням 6 кг та сушильні машини T5130 з завантаженням 6 кг); для обробки постільної білизни та інших габаритних виробів – пральна машина W5105 із завантаженням 11 кг і сушильна машина T5250 з завантаженням 11,4 / 13,9 кг. Цікавим і вдалим рішенням від компанії Electroluxдля делікатної обробки виробів є вже всесвітньо відома технологія Lagoon, схвалена асоціацією Woolmark. При цьому, не кожен наважився б поставити вдома габаритну пральну машину з барабаном об’ємом 180 л, хоч і з технологією вологого чищення Lagoon. Але після впровадження технології компанії Electrolux в машинах із завантаженням 6 кг – Lagoon став доступний і для пралень в приватних будинках. Комплект W555H + T5130 Lagoon – це ідеальна пропозиція для делікатної обробки і дбайливого поводження при пранні виробів з вовни або тонких, легких тканин, які чутливі до хімії і механічних впливів.
Для прасування плоских виробів в приватному будинку був підібраний прасувальний каток IC43320 з робочою шириною 2 метри, а для фінішної обробки фасонних виробів – прасувальний вакуумний стіл Silver-S і пароманекен MGC з функціями обробки паром і обдувом.
За допомогою професійного прасувального столу в домашніх умовах процес прасування перестане займати багато часу, Ви забудете про важко розгладжувальні складки, за допомогою додаткової поворотної платформи прасування рукавів теж стає легше, а опція обдування зі столу допомагає з легкістю обробляти легкі тканини, такі як шовк. Пароманекен в свою чергу дозволить швидко обробляти верхній одяг і фасонні вироби.
Підібраний комплект обладнання фахівцями компанії PROFITEX Україна було опрацьовано на можливість розміщення в відведеному під пральню приміщенні. Як результат в приміщенні були виділені наступні основні робочі зони і допоміжні приміщення: зона сортування, зона прання і сушіння, зона прасування, комора для зберігання білизни і комора для миючих засобів. Див. схема 1.
3D-візуалізація обладнання пральні допомагає клієнту зорієнтуватися в габаритності обладнання та його плануванні. Див. схема 2.
– фінішне обладнання було підібрано з автономними парогенераторами, що дозволило не облаштовувати парові магістралі та магістраль відведення конденсату, зовнішнього вигляду яких так боявся клієнт. Таким чином у прасувального столу і пароманекену є бойлери, які генерують пар і забезпечують автономну роботу кожної з одиниць. З інженерних мереж, крім підведення електрики, до фінішного обладнання необхідно було облаштувати лише точку підведення води і точку зливу з парогенератора;
– для забору гарячої пари над фінішним обладнанням були облаштовані витяжні парасолі, розроблені за спеціальним ескізом;
– повітропроводи від сушильних машин і прасувального катка було вирішено обшити декоративними коробами;
– пропрацювавши з підрядниками вимоги щодо електричної потужності / фазності обладнання, можливості вентиляційної системи, передбаченої на об’єкті – труднощів не виникло, оскільки всі необхідні технічні дані від професіоналів PROFITEX Україна були подані на початковому етапі проектування пральні та вчасно закладені в проект.При цьому досвід компанії в проектуванні пралень дасть можливість допомогти всім клієнтам, які бажають облаштувати пральню в приватному будинку, на будь-якому етапі:
– якщо стоїть проблема нестачі електричної потужності або не передбачено напруги 380 В, то ми постараємося знайти альтернативне рішення і підібрати обладнання, яке потребує 220В;
– якщо на об’єкті складності з вентиляційною системою, що часто зустрічається в приватному будинку, оскільки спочатку розрахунок проводився не для професійного обладнання, то альтернативним рішенням можуть стати сушильні машини з вбудованим конденсуючим блоком, не пов’язані з роботою вентиляційної системи.
Дізнайтеся ще більше про послуги проектування>>>> від професіоналів PROFITEX